Beauties Factory

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: k.ingrid90, Módosítva: 2014. június 24.

Ultra-luxus olaj-mentes, vitaminokkal dúsított highliter és arcpír.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nyufika

2015. november 12.

Ebből több színkombináció is létezik, nekem a 10-es számú van meg, ami tartalmaz egy világos és egy sötét rózsaszínt. Amikor megkaptam megijedtem, mert iszonyú csillámos volt (a kép a webáruházban kicsit csalóka volt). De szerencsére csak a legfelső rétegen van ekkora mennyiség, az első használattal, amikor a kezemen kipróbáltam le is jött. Alatta már csak alig van benne minimális csillám, a bőrön fel se tűnik. Tehát aki kacérkodik ilyen pirosító beszerzésével, azt ne tántorítsa el az a legfelső réteg. Egyébként meg imádom! Nem porzik, sok se kell belőle, nagyon szép természetes színt kölcsönöz az arcomnak, a tartósságával sincs gond. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.