Beauties Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: k.ingrid90, az összetevőket feltöltötte: Tatus, Módosítva: 2016. március 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Zöldtea, kamilla, uborka kivonatos professzionális sminkfixáló

Egy-két fújás a kész sminkre és a segítségével egésznap tartós marad a festék. A Fix and Mist ásványi anyagokat, zöld teát, uborka kivonatot és kamillát tartalmaz, melyek hidratálják és nyugtatják a bőrt. Minimális ragacsos utóérzete lehet, de összeségében könnyű és nagyon kellemes viselet. Nem tartalmaz alkoholt.

Camilla_B

2015. január 12.

Én nagyon szeretem. Sokkal tartósabb tőle az arcomon is és a szememen is a festék. Jó, hogy nem szárítja ki a bőröm és egyáltalán nem irritál (ez plusz pont!). Ha betartom a megfelelő távolságot, akkor szépen eloszlik a bőrön. Én 3 fújásnál többet nem teszek, mert ha ennél többet rakok, akkor áztatja a sminket. Szóval nekem bevált és nagyon jó árban van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 12.

Powderpuff Girl

2014. december 29.

Megrendeltem a make up plázából, jó áron volt, gondoltam kipróbálom. Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, mert valamennyivel tényleg tartósabbá teszi a sminket, a szemhéjamon a színeket tovább megőrzi, viszont a homlokom ugyanúgy kifényesedik tőle. Néha fújkálom, ha eszembe jut, hogy van ilyenem is, viszont nem fogom újra rendelni. A bőrömet nem irritálja, nem viszketek tőle, nem lesz ragacsos érzetű. A fújókája nem tetszik, mert viszonylag nagy csöppeket fúj az arcomra, nem porlasztja finomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology