Beauty Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kockaCUKOR00, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   Müller

• Paraffinolaj mentes
  • Illóolaj mentes

Mona29

2019. április 7.

Nekünk nem jött be. Kislányom érzékeny bőrére vettem, de apró piros foltok jöttek ki rajta, így végül én használtam el. Nekem kicsit száraz a bőröm, de nem vészes. Sajnos hidratáló hatást nem sokat vettem észre, cserébe viszont nem szívódott be és rendesen ragadt. Lehet, hogy ez a termékcsalád nem nekem való, többféle babaolajat próbáltam már, de sajnos eddig olyan igazán egy sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

kockaCUKOR00

2016. február 19.

A Rossmann saját babatermékét cseréltem le rá. Örök helye van a fürdőszobában. Sokkal jobban hidratál, mint előző tesója. Az általam eddig használt babaolajok legjobbja. Borotválkozáshoz tökéletes, fürdővízbe téve nincs az égető szárazság ami télen állandó probléma fürdés után. Ha még be is kenem vele magam, több napra megoldja a hidratálást. Hihetetlen! Nagyon száraz bőröm van, az eddig használt szép összetevőjű babatestápolók kevésnek bizonyultak a hideg időben. Ő az első, aki megoldotta a problémát. INCI-re kicsit szebb a Rossmann terméke, de hatásban csúnyán lemaradt mellette. Többször újravettem már és biztos újra is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol