Beauty Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nia, Módosítva: 2017. december 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéd a baba bőréhez.

nicestgirl7

2014. március 12.

Mi is használjuk ezt a fürdetőt, de nincs benne semmilyen parabén az INCI szerint. Átlagosnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 12.

pocok

2014. február 21.

Ez valószínűleg egy korábbi gyártásból származó termék lehet, ugyanis egy ideje ezt használjuk, és semmiféle parabén nincs benne. Phenoxyethanol ami tartósítószert látok benne. Mi szeretjük, és a társával együtt a Beauty Baby Kopf-Bis Fuss fürdetővel nagyon elégedettek vagyunk. (Ha tele lenne minden vacakkal, alapból meg sem venném.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 21.