Beauty Bakerie

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. június 7.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Csodás színekben kapható folyékony ajakrúzsok, melyek mattra száradnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

picitina

2018. május 29.

Ez a termék többet érdemel mint 5 csillag! Nekem a Mon Chéri színben van meg, és egyszerűen imádom! Az állaga, az illata is nagyon jó, a színe pedig felülmúlhatatlan! Nekem akár az egész napot kibírja (ha nem eszek zsírosat), és este szinte úgy kell levakarnom magamról. A legtöbb sminklemosó le se szedi, úgyhogy aki ilyet venne, mindenképpen szerezzen be mellé egy olajosabb sminklemosót.
Amit viszont tudni érdemes, hogy könnyen kiszárít, szóval én mielőtt felkenem, szőlőrúzst dörzsölök a számra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.