Beauty Formulas

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pszabina, Módosítva: 2018. március 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100% természetes konjac szivacs aktív szénnel, természetben előforduló ásványi anyagokkal és antioxidánsokkal a mély, nem irritáló tisztításért.

Szulfát- és parabénmentes, környezetbarát és biológiailag lebomló.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dudoka77

2021. május 19.

Kitűnő termék, mindenkinek feltétlenül ajánlom. Mivel rendszeres sminkhasználó vagyok, este kétfázisú lemosást alkalmazok. Az olajos fázis utáni géles lemosót ezzel a szivaccsal oszlatom szét, körbemasszírozva vele az arcomat. Kíméletesen, de alaposan lehet vele dolgozni, melynek eredménye makulátlan, selymes tapintású bőr. A használata nagyon kellemes, frissítő, valósággal életre kelti a fáradt bőrt. Az arcot körbemasszírozva finoman hámlaszt, tisztán tartja a pórusokat és tökéletesíti az arclemosók hatásfokát. Amióta használom, érezhetően egyenletesebb a bőrfelszínem és a sminkem is ragyogóbb. Van szilikonos és kefés arctisztítóm is, de ezt szeretem a legjobban. Mind a használata közbeni érzet, mind a rövid-és hosszútávú hatásfok tekintetében a leghasznosabb, és az ára is baráti. Emellett tartós is: már vagy két hónapja használom napi két alkalommal, és a foszlás legkisebb jele sem mutatkozik rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 19.

pszabina

2018. március 12.

1 használat után érezhető a hatása és 3-4 alkalmat követően már szemmel látható is. Az esti arctisztító rutinomba építettem bele és elsőre érezni lehetett, hogy fokozza a használt arclemosó hatását, sokkal jobban hámlasztja a bőrt, mélyebben tisztít. A pattanások gyorsabban eltűnnek a segítségével és a pirosság is csökken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: antioxidáns.