Beauty Formulas

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pszabina, Módosítva: 2018. március 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100% természetes konjac szivacs aktív szénnel, természetben előforduló ásványi anyagokkal és antioxidánsokkal a mély, nem irritáló tisztításért.

Szulfát- és parabénmentes, környezetbarát és biológiailag lebomló.

pszabina

2018. március 12.

1 használat után érezhető a hatása és 3-4 alkalmat követően már szemmel látható is. Az esti arctisztító rutinomba építettem bele és elsőre érezni lehetett, hogy fokozza a használt arclemosó hatását, sokkal jobban hámlasztja a bőrt, mélyebben tisztít. A pattanások gyorsabban eltűnnek a segítségével és a pirosság is csökken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: antioxidáns.