Beauty Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Spar
Kategória:   Egyéb

100 % tiszta pamut. Puha és szálmentes felüleltű a mindennapos arc- és bőrápoláshoz. Klórtartalmú fehérítés nélkül készült.

lupelupe

2021. július 5.

Egyáltalán nem vált be. Nagyon puha, nincs semmi tartása, és túl sokat szív be a ráöntött folyadékból. Vész esetére jó, ha nincs más.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 5.

Dyana91

2021. március 2.

Nem vált be ez a vattakorong. Könnyen szakad és nem túl puha a felülete így sminklemosásnál kidörzsöl. Nem veszem többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Caitlin1222

2019. július 10.

Alapvetően nincs vele problémám, olcsó és nem túl érdes a felülete (egyébként sem érzékeny a bőröm), viszont fele annyi ideid elég a micellás vizem ha ezt használom, mert rettenet mennyiségű folyadékot képes elnyelni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 10.

nkatika

2018. augusztus 26.

Bármelyik kozmetikai vattakorongot messze lekörözi mind minőségben, mind árban! Egyáltalán nem hullik - málik szét, kellemesen puha a felülete, érzékeny szemre is teljesen korrekt! Két korong elég a teljes smink eltávolításához. Kiváló termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Airina

2018. február 20.

Vékony, de nem mállik szét, szeretem nagyon. Sokat próbáltam már, eddig az egyik legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Kingucii

2017. szeptember 4.

Puha, nem szöszöl, viszont szétjön, de ezért nem vonok le pontot,mert a célnak megfelel.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Valentine

2017. február 13.

Puha, megfelelő vastagság, nem szöszöl, nem karistol. Jobb lenne nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Angyalkaja

2016. szeptember 22.

Olcsó, és tökéletes, nem szöszöl.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Olcsó, és tökéletes, nem szöszöl.

mara18

2016. június 23.

Most használtam el az első csomaggal, nem szöszölt, nem szakadt el és nagyon puha. Én nagyon szerettem, újra akartam venni, de lehet kipróbálom a Cien-eset, annyian írtátok hogy jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Dorci24

2016. június 23.

Puha, nem nagyon szöszöl, nem karistol, de a Cien-es(Lidl) sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Puha, nem nagyon szöszöl, nem karistol, de a Cien-es(Lidl) sokkal jobb.