Beauty People

Ár:   $21.15   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   $21.15
Lelőhely:   online külföldről

A gyöngykivonat bőségesen hidratálja és táplálja a bőrt. Az alapozó könnyed textúrával bír, így nem nehezíti el és nem teszi olajossá a bőrt. A tengeri kivonatok vitalizálják a fáradt bőrt és kiegyensúlyozzák annak állapotát.

2 árnyalatban kapható, utántöltő is vásárolható hozzá.

mrsgrob

2018. május 30.

Első cushion alapozóm és nagyon szeretem. Stabil a csomagolása, csinos rajta a kép, jól záródik (carry-on kisbőröndben 12 óra hurcolászástól meg sem rezzent).
Az alapozónak nagyon jó a tapadása, könnyen és jól eloszlatható, csak a helyére paskolom és kész. Igen jó a fedése és beleolvad a bőrbe, nem látszik egyáltalán. A színe nekem nyáron pontosan megfelelő (21 pure beige), nem túl sárgás, nem tól rózsaszínes, nem szürkés mint az előfordul más hasonló koreai termékeknél. Azt hittem a gyöngyházkivonat miatt hogy "ragyogóbb" lesz az végeredmény, de csak bőrfényű. A homlokom zsírosabb, ott púderrel fixálom és nem szokott átfényleni délutánig és akkor is csak finoman. Az arcom máshol szárazabb, ott pedig nem szárítja. Meg vagyok vele elégedve és nem szokásom ilyesmi, de ezt lehet újraveszem. Hozzá kell tennem hogy jó arcápolási rutinom van és csak nagyon kevés alapozót használok (bár minden nap) éppenhogy a foltok, miegyebek eltüntetésére, bőrszínkiegyenlítésre. Ja és a pórusaim is kisebbnek tűnnek ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.