Beauty People

Ár:   $21.15   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   $21.15
Lelőhely:   online külföldről

Cushion típusú alapozó, amely méhpempő kivonattal gondoskodik a bőr rugalmasságáról. Háromféle természetes olaj és négyféle víz hidratálja a bőrt, valamint nyolcféle gyümölcs kivonat felel a fáradt, fakó bőr élénkítéséért.

2 árnyalatban kapható

Amadea

2018. november 1.

Update: Lassacskán elfogy, már megfordítottam a kis párnát. Azt vettem észre, hogy az eredeti Beauty Blenderrel könnyebb használni, a Real Techniques darabja túl puha a bele való nyomkodáshoz. Valamint azt vettem észre, hogy a blender "tolja" maga előtt az állam környékén a matériát, kicsit nehéz ott és az orr környékén eloszlatni, de ez azt jelenti, hogy nem cuppan a helyére azon nyomban, magyarán a sima eloszlatás után még egyszer-kétszer bele kell ütögetni a bőrbe az érintett területen. Emiatt egy fél csillagot vonnék le, azt viszont nem lehet, úgyhogy marad 5-ön.

2018.04.11.:Nagy megfontoltan megállapítottam, hogy nekem nincs szükségem egynél több alapozótermékre. Meglett az az egy, aztán megláttam ezt az atomcukiságot és nem bírtam ellenállni neki - mindig érdekeltek a cushion alapozók (és tudtam, hogy ha kipróbálom, csak koreait fogok venni), de bevallom, hogy a csomagolás vezetett az azonnali rendeléshez.
A tégely vagy micsoda meglepően nagy, könnyen nyitható, nem körömgyilkos. Még nem utaztattam, nem tudom, mennyire strapabíró vagy masszív. Pozitív, hogy lehet hozzá utántöltőt venni, és szerintem a másik három fajta cushion utántöltője is beleilleszthető.
Ahogy a képen látszik, a szivacs közepén vagy egy rózsaszín cipellő. Na, onnan rózsaszín cuccos jön ki, behalok!:) Gondolom, valami színkorrekciós szerepe van.
Nem a párnájával, hanem nedves bb-rel használom, könnyen felapplikálható. Nem szárít, nem irritál. A világosabb árnyalat nekem tökéletes (hófehérke vagyok). A fedése nem atomerős, inkább közepes, a szem alatti karikákra, piros pöttyökre kell korrektor.
Egyelőre ennyi a véleményem, még csak egy hete használom, később update-elek, ha szükséges, és az INCI-t is feltöltöm, ha eljutok odáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.