Beauty UK

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vica89, Módosítva: 2015. március 23.

A rendkívül pigmentált Beauty UK szemhéjpúder palettája, 6 szemhéjpúdert és 2 gél szemhéjtust tartalmaznak,illetve egy kétvégű ecsetet! Az egyet egyik végén egy vágott ecset található amellyel a tust, a másik végén található pufi ecsettel pedig a szemhéjfestéket viheted fel a szemhéjadra. A színek hasonló színtartományban találhatóak így nagyon könnyen kombinálhatóak és rengeteg smink elkészíthető velük. A palettákban szatén, matt és csillogó árnyalatok is találhatóak így finish szerint is kombinálhatóak.A színek egész nap tartósak és élénkek maradnak, de a legtartósabb hatás érdekében használj primert a színek felvitele előtt.

Vica89

2015. február 27.

Nagyon szép kis paletta, a pigmentáltsága is megfelelő, a színek valóban jól kombinálhatók. Egy csillagot a tus miatt vettem le, mert annak a színe inkább sötétszürkés, mint fekete, de a tartóssága meglepően jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 27.