Beauty Bay

Ár:   €8.95   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Alexia, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   €8.95
Kiszerelés:   9 x 1,4 g

9 bogyó árnyalatú matt szemhéjpúdereket és paletta méretű tükröt tartalmazó paletta.

BloodoftheLamb

2019. október 21.

A to go palettám! Mióta megvan, minden második nap ezért nyúlok. A barnás színeknek is van egy különleges bordós-lilás hatása ahogy felépülnek.
A Modern Renaissance vörös színeit szerettem volna az allergiám miatt lecserélni egy vegán változatra, akkor találtam ezt, és nem bántam meg (gyakran használom az említett palettával kombinálva is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Alexia

2019. március 19.

Jó kis kompakt paletta. :) Árban is megfelelő, és minőségre is. Ebben csupa matt szín van, ami szerintem jó, mert nem hullik le a csillám a szem alá. :) De vannak vegyes, és csillogós összeállítások is hasonló színekből aki az olyat szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.