Ár:   4800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, Módosítva: 2019. július 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Egy speciális, latex mentes sminkszivacs, mellyel az alapozó vékonyan és egyenletesen vihető fel az arcra. Egyedi formája a nehezen hozzáférhető helyeken is tökéletes alapozást tesz lehetővé.

anette0118

2021. március 8.

Hát én nem tudom, mi ez a nagy hype körülötte.
Gondoltam, ha már ennyibe kerül ez a "csodaszivacs" akkor biztos tud valamit.
Be kell vizezni....nahát, hisz az összes sminkszivacsot be kell(ene) hogy ne nyelje be az alapozót! Dupla méretű lesz. Na és?
Azonkívül semmivel nem tud többet, mint bármelyik.
Sőt, az alapozót egyáltalán nem lehet szépen eloszlatni, paskoló mozdulatokkal maximum foltos leszel, és megül az összes a pórusokban.
Hacsak nem akarsz vakolatot magadra.
Szóval a méretváltoztatáson kívül semmit nem tud a kis drága!
Ráadásul a tisztítása is elég macera, egy egész pénzgépezet épült köré.
Rájöttem, hogy a legprecízebb "sminkszivacs" a kis kezecském, tiszta, nem pacsmagol, többször használatos, és ingyen van! 😃😃😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Hát én nem tudom, mi ez a nagy hype körülötte.
Gondoltam, ha már ennyibe kerül ez a "csodaszivacs" akkor biztos tud valamit.
Azonkívül semmivel nem tud többet, mint bármelyik.
Hacsak nem akarsz vakolatot magadra.
Szóval a méretváltoztatáson kívül semmit nem tud a kis drága!
Ráadásul a tisztítása is elég macera, egy egész pénzgépezet épült köré.

tara95

2020. szeptember 20.

Egymillió utánzat és ecset után beszereztem először a minit, ami teljesen elvarázsolt, úgyhogy nem volt kérdés, beszerzem-e a nagyot. Meglepő módon, emagon találtam eredetit, korrekt, 5k körüli áron. DE a kezdeti lelkesedés után...ereszti a színét, a sminkem végeredménye ugyanolyan mint a dmes ebelines szivacsommal, a bb mini változata klasszisokkal puhább és úgy egyáltalán, nem ér ennyit. Arra tökéletes, hogy el tudjam mondani, ,,ez is megvolt végre", de ennyi. Talán a tartóssága tud még dobni a dolgon de azért ez elég soványka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Krystal

2020. szeptember 9.

Update: Évek óta ezt a blendert használom és nagyon szerettem. Tavaly a feketét (Pro) vettem meg. Azt nem nagyon szeretem. Más az anyaga, nem olyan soft. Múlt héten újra rendeltem a Classic Pinket és nagy csalódás ért. Változtattak az anyagán és a formája sem olyan kis hegyes, mint a régi volt. (egymás mellé tettem) Majdnem olyan lett, mint a fekete. Ami még nagyon zavar, hogy sok színt enged több mosás után is. Még egyszer sem mertem használni, többször kimostam, de még most is sok festéket enged. A gumikesztyűt annyira megfogta, hogy nem lehet róla lemosni. :O A régi is kicsit engedett és használat során halványodott a színe, de nem ilyen mértékben. Az ára persze egyre több (8000 Ft). Már nem érdemel 5 csillagot.

Azóta elkezdtem használni, még most is enged. Nagyon zavar ez az új anyag. Kézzel nyomkodva puhának tűnik,de használat közben nem elég rugalmas, merev. Szó szerint kényelmetlen a használata. Nem értem. Ismert helyről vettem, de felmerült bennem, hogy hamisítvány. Utánanéztem és külső és új doboza alapján is eredetinek látszik. Más, aki régóta ismeri a B.Blendert nem tapasztalt ilyet?

2016. december 6
Sminkeléshez és krémezéshez is tökéletes. Imádom.
Közelébe sem jöhetnek az utánzat blenderek. Ami negatívum, az az ára, mivel egy idő után ezt is cserélni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

2016. december 6
Sminkeléshez és krémezéshez is tökéletes. Imádom.

kisviktoria

2020. április 23.

6300-400 ft körül vettem Müllerben. Tényleg ezerszer könnyebb és gyorsabb felvinni ezzel a folyékony alapozóm, mert ezerszer puhább, mint az olcsó utánzatok. Ugyanakkor nekem attól, hogy vizes a blender, a Catrice HD Liquid Coverage alapozóm nagyon beleül pár óra alatt a ráncaimba. Ezt olcsó, szárazon használt blenderrel kevesebb területen észleltem (pl. A szemem alatt nem vettem észre ilyet, csak az original blenderrel). Ezt az alapozóm nagyon szeretem, úgyhogy ha tönkremegy a blender, lehet olcsóbbat is ki fogok próbálni. + Marha drága az eredeti tisztítószer is hozzá, szerintem ez az árfekvés átlag magyar embernek már nem pálya. A tisztitót nem vettem meg hozzá, viszont a Catrice alapozóm semmi (sampon, szappan, áztatás) nem szedi ki a szivacsból, az első használat maradványaitól minden ott díszeleg benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

BPetra22

2020. február 9.

Mióta ezt használom, képtelen vagyok bármelyik másikra lecserélni. Szuper puha, szuper tartós :)
Az ára elég húzós, viszont sokáig bírja, pedig én mosom mindig, mint az őrült 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Az ára elég húzós, viszont sokáig bírja, pedig én mosom mindig, mint az őrült 😂

dunaimano

2020. január 9.

Nálam nincs mindennapos használatban, inkább csak alkalmakkor használom a beauty blendert. Összehasonlítási alapom a rossmann másolata és az yves rocher. Ezekhez képest extrém puha, vagy inkább fordítva, ezek kb. kőnek tűnnek az eredetihez képest. Víz alatt szép nagyra megdagad, nagyobb lesz, mint az említett változatok. Szépen, csík- és foltmentesen el lehet vele dolgozni az alapozót. Megéri a beruházást, hiába tűnik drágának, annyival jobb és többet is tud, mint olcsó társai. Tisztítani kis olivaolajjal és folyékony szappannal/samponnal szoktam, minden alkalommal sikerült tisztára mosni. Arra még kíváncsi vagyok, hogy meddig bírja, bár gyanítom, hogy a nem túl gyakori használatnak és megfelelő odafigyelésnek köszönhetően hosszú ideig hű társam lesz. És persze remélem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

DoraDe

2020. január 9.

A sima változatot használom tavaly április óta, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Alapozó és korrektor felvitelére használom, nagyon szépen el tudom vele dolgozni a terméket. Kiemelném, hogy 9 hónapja használom, és csak nemrég kezdett el kicsit beszakadozni, így most érett meg a cserére, de ez elképesztően strapabíró. Be is rendeltem egy újat, az most a fekete verzió lesz, kíváncsian várom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

reka0122

2019. december 8.

A karácsonyi gyémánt kollekció egyik darabjára tettem szert, amihez szappan is járt ajándékba.
Eddig a real techniques szivacsát használtam, de nagyon hamar tönkrement ahhoz képest hogy milyen keveset volt használva. Remélem ő tovább fogja bírni és akkor majd jövök updatelni.
Egyébként nagyon szépen lehet vele dolgozni, tökéletes egyenletes finish a végeredmény. Eddig teljesen lenyűgözött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Milli88

2019. november 4.

Imádom! Már jó ideje megvan a fekete színű a BEAUTY BAY-ről rendeltem.. Használom minden egyes nap és soha nem okoz csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Massacre

2019. szeptember 15.

Elég drága sajnos, de ettől eltekintve nagyon jó minőségű szivacs, könnyű vele dolgozni, bár nekem annyi negatívum tűnt fel hogy mikor már úgy kb fél éve megvolt, akkor nagyon megkeményedett és szinte alig bírtam bevizezni rendesen. Tisztítani is nehezebb volt nekem mint pl. egy RT blendert, amiből minden folt kijön; hát a BB-ben maradtak alapozófoltok amiket soha semmivel nem tudtam kiszedni. Ennek ellenére elég sokáig bírta, majdnem egy évig használtam, aztán higiéniai okokból váltam meg tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.