Ár:   4800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, Módosítva: 2019. július 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Egy speciális, latex mentes sminkszivacs, mellyel az alapozó vékonyan és egyenletesen vihető fel az arcra. Egyedi formája a nehezen hozzáférhető helyeken is tökéletes alapozást tesz lehetővé.

Milli88

2019. november 4.

Imádom! Már jó ideje megvan a fekete színű a BEAUTY BAY-ről rendeltem.. Használom minden egyes nap és soha nem okoz csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Massacre

2019. szeptember 15.

Elég drága sajnos, de ettől eltekintve nagyon jó minőségű szivacs, könnyű vele dolgozni, bár nekem annyi negatívum tűnt fel hogy mikor már úgy kb fél éve megvolt, akkor nagyon megkeményedett és szinte alig bírtam bevizezni rendesen. Tisztítani is nehezebb volt nekem mint pl. egy RT blendert, amiből minden folt kijön; hát a BB-ben maradtak alapozófoltok amiket soha semmivel nem tudtam kiszedni. Ennek ellenére elég sokáig bírta, majdnem egy évig használtam, aztán higiéniai okokból váltam meg tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

vinetta

2019. július 11.

A színét engedi, ami engem annyira nem akaszt ki.amúgy könnyen tisztítható. Ez az egyetlen szivacs, ami akár szárazon is használható, mert ugyanolyan puha mint nedvesen.Messze ez a legjobb szivacs az általam próbáltak közül.(Nabla,KAP,For y beauty, RT.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

adra

2019. május 29.

A 4800 már elég nagy stretch, tekintve, hogy minden site-ról már kb. 5500forint rendelni. Volt már Rossmannos és RT szivacsom is, mindegyik 2 hét alatt szétfoszlott a kezeim között, mosásokat nem bírták. Az eredeti beautyblender viszont egy ÁLOM. Nem olcsó, de 3-4 hónapig szépen tartja magát, antibakteriális szappannal mosom, jól bírja, gyönyörűen viszi fel az alapozót, szép bőr finise lesz mindennek. Imádom az olcsó alternatívákat, de ebben az esetben tényleg ég és föld a különbség a dupe-ok között. BB örökké :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Bambusz92

2019. április 11.

Hát hogy is mondjam... Több RT szivacs után amik nem voltak egyformák valamint a Rossmanos és DM-es tönkretétele után beszereztem nagy nehezen egyet. Én nem tudom igazit kaptam e de nekem marha kicsi. Azt hittem nagyobb lesz. Az RT szivacs megdagadva sokkal nagyobb. Pihe puha meg minden de inkább veszek kevesebb mint fele annyiér a narancssárgát. De legalább kipróbáltam ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

svekits

2019. április 1.

Nem sok szivacsot használtam eddig, a legjobban a RT szivacsa jött be, azt tényleg szerettem, de nekem viszonylag hamar tönkrementek sajnos, annál nekem amúgy is rendszertelen volt a minőség, volt olyan szivacs, ami puhább volt, mint a másik, volt, ami fél évig jó volt, másik meg két hónap után tönkrement. Ecsettel is szeretek dolgozni, de nekem szivaccsal valahogy gyorsabb, meg a hatás is természetesebb szerintem, úgyhogy nagy impulzusvásárlás során benyeltem egy ilyet is. Számomra abszolút az RT-vel kb egyenlő szinten áll. Minden használatkor mosom, jól megdagad, szuperpuha és szépen dolgozik. Megéri az árát? Hááát, nem biztos, majd kiderül, meddig bírja.
Első jónéhány (5+) mosásnál piszkosul jött a színe, ami engem kicsit aggaszt, amúgy, de túlteszek rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

mlexa

2019. március 30.

Én egyáltalán nem ájultam el ettől a terméktől. Majdnem 6000 forintért vettem és össz -vissz két hónapig tudtam használni, annyira hamar tönkrement. Pedig ezért az árért nem ezt várná az ember... Rendesen mindig kimostam, de kb a második alkalommal már elszakadt, utána pedig nagyon hamar morzsálódott is. Igaz, hogy szép eredményt lehet vele elérni, de 2 hónapra 6000 nekem nem fér bele. Kipróbáltam utána a Real tech.-es blendert is és meggyőzött! Árban sokkal kedvezőbb, és jóval tovább is tart. Az eredmény pedig szerintem még szebb is, mint ezzel! Én annál maradok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

ramonanagy0669

2019. február 22.

Sok blenderrel próbálkoztam már, természetesen az olcsóakkal, mire nagy nehezen rávettem magam, mert az egyik youtuber videójában amit a csajszi mondott megfogott: "amíg ki nem próbáltok egy beautyblendert , addig nem fogod tudni a különbséget blender és blender között, és ha már kipróbáltad, el sem akarod engedni", és úgy döntöttem, hogy igaza van,mindig kerestem a megfelelőt, mert valami sosem volt jó, és akkor rávettem magam jó, jöjjön most a "nagy" beauty blender. Hozzá teszem az első használat után vagyok túl, szóval még frissek a tapasztalatok. Amikor a kezembe vettem már érezhető volt a különbség. Puhább mint a többi előtte lévő blenderem. Bevizeztem és valami eszméletlen. Valami irtó könnyű eldolgozni vele az alapozót, és lehet vékony lesz nem maszkos. Fantasztikus, imádom, nem is értem miért vártam ennyit, eskü megéri az árát! Minden nőnek beauty blender! Anyukámnak is fogok venni, neki is ezt át kell élnie mint amit én átéltem alapozáskor. Könnyű, puha, még ütőgető mozgásokat is próbáltam imitálni de ezzel egyszerűen még azt sem lehet mert olyan puha 😍😍😍😍 végre nem egy kemény beauty blender van a kezembe amivel mondhatni fáj az alapozás az ütögetés miatt!
imádom, ha tönkre menne biztos hogy újra beruházok rá, nem élhetek enélkül már!😍❤🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

nikyptk

2019. január 28.

Imádom! Abszolút megéri az árát. Rengeteg (olcsóbb/drágább) ecsetet kipróbáltam már de soha nem sikerült az a finish amit szerettem volna. Elkezdtem kísérletezni a drogériás, ebay-es blenderekkel, éreztem, hogy az irány jó de még mindig nem az igazi. Ekkor döntöttem úgy, hogy beruházok az eredeti Beautyblender-re. Hát ez valami csoda, nagyon könnyű vele dolgozni, minden alapozóval/korrektorral működik. Végre semmi maszk hatás, pont annyi alapozó kerül az arcomra amennyi kell. Állandó problémám volt a korrektor eldolgozása de ezzel 1-2 mozdulat és kész is. Púdert is vele viszem fel, az aljával ütögetem az arcomba, sokkal tovább matt az extrán fényesedésre hajlamos arcom. Tisztítása folyékony mosószerrel pikkpakk kivitelezhető. 2 hónapja használom, olyan mint újkorában. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Katulin

2019. január 14.

Nagyon ki szerettem volna próbálni, így nyaraláskor megvásároltam, de sajnos nem lettünk túl jóban. Igazából semmi extra, a Real Techniques szivacsával sokkal szebben lehet dolgozni. Szerintem nem éri meg az árát, mert nem tud többet más jól ismert márkák szivacsainál. Ha már blender, akkor Real Techniques, esetleg KAP.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.