Ár:   4800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, Módosítva: 2019. július 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Egy speciális, latex mentes sminkszivacs, mellyel az alapozó vékonyan és egyenletesen vihető fel az arcra. Egyedi formája a nehezen hozzáférhető helyeken is tökéletes alapozást tesz lehetővé.

kisviktoria

2020. április 23.

6300-400 ft körül vettem Müllerben. Tényleg ezerszer könnyebb és gyorsabb felvinni ezzel a folyékony alapozóm, mert ezerszer puhább, mint az olcsó utánzatok. Ugyanakkor nekem attól, hogy vizes a blender, a Catrice HD Liquid Coverage alapozóm nagyon beleül pár óra alatt a ráncaimba. Ezt olcsó, szárazon használt blenderrel kevesebb területen észleltem (pl. A szemem alatt nem vettem észre ilyet, csak az original blenderrel). Ezt az alapozóm nagyon szeretem, úgyhogy ha tönkremegy a blender, lehet olcsóbbat is ki fogok próbálni. + Marha drága az eredeti tisztítószer is hozzá, szerintem ez az árfekvés átlag magyar embernek már nem pálya. A tisztitót nem vettem meg hozzá, viszont a Catrice alapozóm semmi (sampon, szappan, áztatás) nem szedi ki a szivacsból, az első használat maradványaitól minden ott díszeleg benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

BPetra22

2020. február 9.

Mióta ezt használom, képtelen vagyok bármelyik másikra lecserélni. Szuper puha, szuper tartós :)
Az ára elég húzós, viszont sokáig bírja, pedig én mosom mindig, mint az őrült 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Az ára elég húzós, viszont sokáig bírja, pedig én mosom mindig, mint az őrült 😂

dunaimano

2020. január 9.

Nálam nincs mindennapos használatban, inkább csak alkalmakkor használom a beauty blendert. Összehasonlítási alapom a rossmann másolata és az yves rocher. Ezekhez képest extrém puha, vagy inkább fordítva, ezek kb. kőnek tűnnek az eredetihez képest. Víz alatt szép nagyra megdagad, nagyobb lesz, mint az említett változatok. Szépen, csík- és foltmentesen el lehet vele dolgozni az alapozót. Megéri a beruházást, hiába tűnik drágának, annyival jobb és többet is tud, mint olcsó társai. Tisztítani kis olivaolajjal és folyékony szappannal/samponnal szoktam, minden alkalommal sikerült tisztára mosni. Arra még kíváncsi vagyok, hogy meddig bírja, bár gyanítom, hogy a nem túl gyakori használatnak és megfelelő odafigyelésnek köszönhetően hosszú ideig hű társam lesz. És persze remélem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

DoraDe

2020. január 9.

A sima változatot használom tavaly április óta, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Alapozó és korrektor felvitelére használom, nagyon szépen el tudom vele dolgozni a terméket. Kiemelném, hogy 9 hónapja használom, és csak nemrég kezdett el kicsit beszakadozni, így most érett meg a cserére, de ez elképesztően strapabíró. Be is rendeltem egy újat, az most a fekete verzió lesz, kíváncsian várom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

reka0122

2019. december 8.

A karácsonyi gyémánt kollekció egyik darabjára tettem szert, amihez szappan is járt ajándékba.
Eddig a real techniques szivacsát használtam, de nagyon hamar tönkrement ahhoz képest hogy milyen keveset volt használva. Remélem ő tovább fogja bírni és akkor majd jövök updatelni.
Egyébként nagyon szépen lehet vele dolgozni, tökéletes egyenletes finish a végeredmény. Eddig teljesen lenyűgözött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Milli88

2019. november 4.

Imádom! Már jó ideje megvan a fekete színű a BEAUTY BAY-ről rendeltem.. Használom minden egyes nap és soha nem okoz csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Massacre

2019. szeptember 15.

Elég drága sajnos, de ettől eltekintve nagyon jó minőségű szivacs, könnyű vele dolgozni, bár nekem annyi negatívum tűnt fel hogy mikor már úgy kb fél éve megvolt, akkor nagyon megkeményedett és szinte alig bírtam bevizezni rendesen. Tisztítani is nehezebb volt nekem mint pl. egy RT blendert, amiből minden folt kijön; hát a BB-ben maradtak alapozófoltok amiket soha semmivel nem tudtam kiszedni. Ennek ellenére elég sokáig bírta, majdnem egy évig használtam, aztán higiéniai okokból váltam meg tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

vinetta

2019. július 11.

A színét engedi, ami engem annyira nem akaszt ki.amúgy könnyen tisztítható. Ez az egyetlen szivacs, ami akár szárazon is használható, mert ugyanolyan puha mint nedvesen.Messze ez a legjobb szivacs az általam próbáltak közül.(Nabla,KAP,For y beauty, RT.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

adra

2019. május 29.

A 4800 már elég nagy stretch, tekintve, hogy minden site-ról már kb. 5500forint rendelni. Volt már Rossmannos és RT szivacsom is, mindegyik 2 hét alatt szétfoszlott a kezeim között, mosásokat nem bírták. Az eredeti beautyblender viszont egy ÁLOM. Nem olcsó, de 3-4 hónapig szépen tartja magát, antibakteriális szappannal mosom, jól bírja, gyönyörűen viszi fel az alapozót, szép bőr finise lesz mindennek. Imádom az olcsó alternatívákat, de ebben az esetben tényleg ég és föld a különbség a dupe-ok között. BB örökké :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Bambusz92

2019. április 11.

Hát hogy is mondjam... Több RT szivacs után amik nem voltak egyformák valamint a Rossmanos és DM-es tönkretétele után beszereztem nagy nehezen egyet. Én nem tudom igazit kaptam e de nekem marha kicsi. Azt hittem nagyobb lesz. Az RT szivacs megdagadva sokkal nagyobb. Pihe puha meg minden de inkább veszek kevesebb mint fele annyiér a narancssárgát. De legalább kipróbáltam ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.