Beautyblender

Ár:   $50   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. május 24.

Ár:   $50
Kategória:   Egyéb

A Blendercleaner Solid Pro óvatosan eltávolítja a sminkeléshez használt termékeket az ecsetekből és szivacsokból.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

GyongyiCsoban

2020. július 25.

szuper és praktikus tisztító, nagyon kevés kell belőle, es tokeletesen tisztak lesznek az ecseteim

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Marietta1977

2017. október 2.

Egy kis próbacsomagban kaptam ezt a terméket, kicsit szkeptikus voltam, de felesleges volt. Tökéletesen kitisztította a blenderemet, és nem kellett sokáig sikálnom, percek alatt kihozta belőle az alapozót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 2.