Beautyblender

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2016. február 24.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Ecsetek

• A micro.mini sminkszivaccsal könnyedén felteheted a korrektort az olyan nehezen hozzáférhető helyekre is, mint a szem belső zug  vagy, ha pontosságra van szükség, mint egy pattanás vagy pigmentfolt teteje.
  • A micro.mini anyaga ugyan az, mint az eredeti Beautyblenderé csak méretében és színében tér el.
  • Szintén nem szívja magába az alapozót, így gazdaságosan tudod használni a kozmetikumodat.
  • A micro.mini sminkszivaccsal még a szemhéjfestéket is felteheted, gyönyörűen lehet vele összedolgozni a krémes és por állagú festékeket is!
  • Nagyon jól lehet használni kontúrozáshoz és highlighter felvitelére is.

Nikkii0326

2017. október 26.

Jol lehet vele baking-elni, korrektor eldolgozasara meg nem probaltam mert annyira picike, hogy alig tudom megfogni 😏
Update-elek mert nagyon megimadtam. Nekem kicsit szokni kellett a picike meretet. De nagyon nagyon jo vele dolgozni. Eleg kicsit bevuzezni es maris megno pont akkorara, hogy kenyelmes legyen dolgizni vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

dubniczalexandra

2016. szeptember 20.

Hmmm-hmmm. Nem is tudom, vegyesek az érzelmeim vele. Nagyon cuki, de valahogy nem áll kézre, többi társával ellentétben. Méretéből adódóan foltos marad nagyobb területeken az arc, sokáig kell ütögetni a megfelő eredmény eléréséhez. Lehet én vagyok béna, ha rájövök a technikájára updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.