Beautyblender

Ár:   $20   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Zsooer, Módosítva: 2017. július 24.

Ár:   $20
Kategória:   Ecsetek

Latex mentes sminkszivacs, mellyel az alapozó vékonyan és egyenletesen vihető fel az arcra.  A Nude verzió azért lett létrehozva, hogy hibátlan de egyben természetes kinézetet tudjunk létrehozni vele.

reka0122

2020. január 13.

Nekem teljesen ugyan olyan mint a rózsaszín társa. Annyival ez jobb szerintem hogy kevésbé csúnya rajta ász alapozó maradvány, nem tűnik annyira koszosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

lulley93

2018. augusztus 23.

Szeretem. Puha. Tovabb birja szakadas nelkul, mint a sima rozsaszin. Nem ereszti a szinet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.