Beautyblender

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. május 16.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Egy speciális sminkszivacs, mellyel púderes és krémes állagú termékeket is tökéletesen el lehet dolgozni.

Latexmentes hidrofil poliuretánból készült.

Madi

2017. augusztus 26.

Méretre és formára teljesen egyforma az original verzióval, de mintha lenne némi eltérés az anyagában, ez valahogy "szivacsosabb", az original meg mintha sűrűbb lenne, legalábbis úgy vettem észre, hogy öblítésnél az jobban megszívja magát vízzel és valamelyest mintha az originallal gyorsabban és szebben tudnám felvinni a cuccot,
de a végeredmény így is teljesen jó lett.
MAC Pro Longwear Concealerhez használom és MAC ecsettisztító folyadékkal mosom minden használat után, de színes lé öblítéskor nincs jelen, ahogy az előzőnél sem, pedig sokan írták, hogy kivilágosodott mosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

de a végeredmény így is teljesen jó lett.