Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2017. július 4.

Kiszerelés:   2 x 3,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2 lépéses színezési módszer, mely lehetővé teszi, hogy saját magadnak színezd be a szempilláidat és a szemöldöködet. Az applikátor egyszerű és biztonságos. A szín akár 6 héten át tartós marad, nem maszatolódik és vízálló.

4 árnyalatban kapható

Dorci22

2020. április 22.

Csak három árnyalatban kapható, ami a doboz hátulján részletezve is van. Legvilagosabbat vettem, fekete lett a szemöldököm, pedig még kevesebb ideig is hagytam rajta, mint amit írtak .. Remélem nem fog 6 hétig tartani

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Bettii98

2019. május 23.

Nekem a fekete árnyalat volt meg. A szemöldökből pár napon belül kikopik, de ha a bőrt befogja, az több hét mire kikopik. Ráadásul vörös színűre fogja meg a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Timo0506

2018. július 11.

Összehasonlítási alapom nincs, ez az első otthoni szemöldökfesték amit kipróbáltam, olyan terméket kerestem, ami arra elég, hogy ha lemosom a sminket ne tünjön el az egész szemöldököm,ill. ne kelljen kozmetikushoz futkoznom ezért az 5 percért.Mivel elég semmilyen szemöldököm van, mindenképp rá fogok festeni a teljesség kedvéért.Úgy gondolom amire nekem kell, arra tökéletes lesz.Nagyon gyors, könnyű vele dolgozni.2500ftért vettem a müllerben és szerintem nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Orsolya13

2016. december 7.

Kellett egy kis idő mire kitanultam, hogy mennyi időt hagyjam fent, de szerintem jó kis termék. Csak a szemöldökömet szoktam festeni vele, de a célnak megfelel. A hozzá tartózó applikátort nem használom, egy kisfejű ecsettel szoktam felvinni, de szépen befogja a szemöldököm és irritációt sem okozott. A középbarna árnyalata van meg, aminek kellemes talán mogyoró barna színe van. Ha túl sokáig hagyom fent és túl erős, akkor a letörlés után átmosom samponos vízzel és azzal tudom korrigálni a színét. Tartósságát nézve kb. 4 hét után szoktam újra festeni. Kis kiszerelésű, de nem kell sokat kivenni belőle egy alkalommal, szóval árban jobban jövök ki, mintha eljárnék kozmetikushoz (lassan fél éve megvan és még elég lesz egy jó pár alkalomra). Nem a legjobb, de azok között amiket eddig próbáltam, nekem ez vált be a legjobban, ezért az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.