bebe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: mse02, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

2 az 1-ben hidratáló zselé és maszk tengeri ásványokkal, 24 órás hatással.

elynor91

2020. június 12.

Jelenleg a második tégellyel használom, de már a fiókban csücsül a harmadik, ami mindent elmond.l róla. :) Eddigi legjobban hidratáló vizes-géles krémek, tökéletes a vízhiányos bőrömre, szérummal alatta télen is szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

dzsenby

2019. április 28.

A száraz és vízhiányos arcbőrömre kerestem már régóta egy közép árkategóriás arckrémet, ami használni is fog. Bevallom először kételkedtem abban, hogy milyen eredményt tudok majd vele elérni hosszabb távon. Az eredmény nagyon meglepett. Reggel és este lefekvés előtt használtam a krémet, és két nap alatt annyira feltöltötte az arcbőröm, hogy utána már elég volt csak naponta egyszer használnom. így a bőröm helyrebillent, és a pattanások, kisebb gyulladások is eltűntek, mondhatni tökéletes lett a bőröm. sminkelés előtt is gyakran használom hidratálónak, a smink nem ütközik ki rajta, tökéletesen fekszik rajta az alapozó. Csak ajánlani tudom. Az állaga könnyű, illata kellemes, könnyen és gyorsan beszívódó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.