bebe

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Terkabarka, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Kategória:   Ajakápolók

"Napi ajakápolásra ideális, hidratáló formulával kényeztető ajakápoló szájfény divatos árnyalatokban."

3 árnyalatban kapható

Terkabarka

2021. szeptember 14.

Ez egy ajakápoló volna... ha ápolna. De nem teszi, így számomra egy teljességgel értelmezhetetlen termék lett. Az állaga vizes, kissé szárazolajas, érzésre nagyon furcsa és egyáltalán nem kellemes. A szárazolaj rész megül a ajak tetején, és inkább szárít, mint ápol.
Borzalom az egész

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Borzalom az egész