bebe

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. október 2.

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: citrusok, virágos jegyek, alma

Szívjegyek: babarózsa, frézia, jázmin

Alapjegyek: borostyán, szantálfa, pézsma

angelina69

2017. január 19.

Ebből is illatmintám van. Nálam ez a felejthető kategória. Annyira nem rossz, hogy pocskondiázzam, de annyira sem jó, hogy megrendeljem egy egész üveggel. Egy kellemeske illat, aminek kb. 1-2 óra múlva már nyoma sincs. A kezdetével nem vagyok kibékülve, valószínűleg ez is hozzájárul ahhoz, hogy nem kell belőle több. Felvitel után szagolva valami hihetetlenül éles, bántó illat csapja meg az én orromat. Amikor az végre eltűnik, akkor kibontakozik egy kicsit virágos-barackos illatka, amit még kellemesnek is találok, de ... annak bizony gyorsan nyoma vész. A leszáradásához érve pedig... már csak találgatni tudok, mi is lehetett az. Többszöri próbálkozás sem hozott jobb élményt. EDP-nek van írva... Nos, vagy elírás, vagy az én illatmintám nem igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 19.

playgirl_753

2015. május 4.

az illata jó, csak nem tartós...sajna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

az illata jó, csak nem tartós...sajna