bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Shine*, Módosítva: 2012. január 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Enyhén fed, és egy kis csillogást kölcsönöz az arcnak.

2 árnyalatban kapható.

vevibabindahaus

2014. április 20.

Hát az itteni véleményekkel ellentétben nekem nagyon nagyon bejött, teljesen egyezik a színe a saját bőröm színével, a világosat vettem meg, nem csillog ki a fejem tőle, minimális highlightot csinál, ami kiemeli és friss bőrtónust kölcsönöz, mattító púderrel fixálom, és ha nem megyek olyan helyre, ami full sminket kíván, tökéletesen megfelel egy színezett hidratálónak. :) örülök, hogy megvettem, az essence BB krémje után egy igazi felüdülést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

zizike

2013. augusztus 31.

A legrosszabb "BB krém" ami a földön létezik. Zsíros, csomósodik, sok pattanást okoz, aki jót akar, nem veszi meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

sugar bunnie

2012. augusztus 28.

Na ez a termék is egy fölösleges pénzkidobás :( fedése nulla, ráadásul a Garnier BB-hez hasonlóan diszkógömb fejet csinál... :( Egy alkalommal használtam, azóta porosodik a polcon :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

molbolesy

2012. március 25.

Az enyhe fedés túlzás - gyakorlatilag semmit nem fed -, a kis csillogás pedig enyhe kifejezés, mert az egész arcom úgy fénylik tőle, hogy tükörnek lehetne használni. De smink alapnak jó, tartósabb és szebb az alapozás.
update: totál kipattogzottam tőle, rettenetes, alig múlt el... :( sohasohasoha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

honey

2012. február 1.

Nem ajánlom, nagyon fényes lesz tőle az arcom, semmit nem fed, ráadásul nekem kreol bőröm van, de a krém sötétebb árnyalata még nekem is nagyon sötét volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Shine*

2011. december 31.

Nekem sajnos pattanásokat hozott ki...:( Lehet, hogy csak az én bőrömmel van a baj, de meg tudná mondani valaki, hogy MIÉRT okoznak a színezett hidratálók pattanásokat? Már máshol is láttam, hogy sokan írták: pattanásosak lettek ezektől a színezett termékektől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.