bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fodri, Módosítva: 2014. április 7.

Kategória:   Dezodorok

Nyárias illattal.

Estee

2015. augusztus 30.

Nekem az illata miatt tetszett meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Nekem az illata miatt tetszett meg :)

Fodri

2014. március 30.

Jó kis izzadásgátló, ha reggel használom, akkor rohanás ide vagy oda, egész nap kitart. A dinnyeillat nekem kissé mű, de hamar elillan és akkor csak nagyon diszkréten lehet érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.