Becca Cosmetics

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Ár:   $38
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Limitált kiadás

3 az 1-ben kompakt kétféle Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighterrel (Moonstone, Beach Nectar) és a Sunlit Bronzer új árnyalatával (Aloha Bronze). A színeket összekeverve egy mindenhova felvihető, ragyogó púdert kapunk, vagy használhatjuk őket külön-külön az arc kiemelésére, árnyékolására, ragyogásának fokozására.

Ár: 10000 Ft , Eladó: Macskapofa
    Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy előreutaláskor posta, Foxpost

zalla

2019. január 26.

Nem igazán tudtam a Becca körüli hypeot hova tenni. Van egy mini Opal highlighterem, de nem vagyok elájulva tőle. Szép-szép de csodának nem mondanám. Viszont a Cult Beautyn akciós volt ez a termék. Mivel nagyon jók voltak a vélemények róla, így gondoltam, teszek egy próbát. Azt kell mondjam, hogy egy meglepően ötletesen összerakott kompakttal állunk szemben: igaz, hogy két highlighter van benne, de a középső egy kicsit lebarnult vagy olivás bőrön iszonyatosan jól mutat. Kicsit színez, de éppen csak ráerősít a napcsókolta hatásra. A bronzerrel együtt használva abszolút nem hiányolom a pírt. A kompaktban a bronzer és highlighterek jól elkülönülnek, könnyű külön-külön felvinni őket. A bronzer eléggé pigmentált, kicsit óvatosan kell vele bánni, a highlighterek nem csillámosak. A hatás tartós, még a nap végén és láttam magamon. Lehet, hogy a hófehérkéknek nem lesz jó, de kicsit lebarnult, vagy olivás bőrűeknek szerintem nagyon jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.