Becca Cosmetics

Ár:   €54   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Isabelle, Módosítva: 2016. november 28.

Ár:   €54
Kiszerelés:   20,4 g
Lelőhely:   online külföldről

Limitált kiadás

A paletta 2 nagy púder highlightert - Champagne Pop, Prosecco Pop (2 x 5,4 gr) - és 3 pirosítót -  Rosé Spritz, Amaretto, Pamplemousse  - tartalmaz a megszokott sugárzó minőségben. Erősen pigmentált finoman csillogó színek.

marokaciroka

2017. december 31.

A legjobb termék a kategoriaban. Jaclyn Hilltol nem is varni mast. Hihetetlen pigmentalt, eppenhogy csak bele kell erinteni az ecsetet. Amikor a champagne pop van rajtam, az emberek maguktol megjegyzik, hogy milyen gyonyoru a highlighterem, olyan mint a pezsgo. Nem tul hivalkodo, de dramai hatast is el lehet erni vele alkalmakra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

vivuss87

2017. február 28.

Kisebb fajta harcot vívtam érte, először magammal, hogy kell-e nekem a 378. highlighter/paletta. De persze kell, hiszen csodaszép és limitált. Szóval megszereztem. Persze, pont most kavarta el a posta és ide-oda kirándult majd 3 hétig... de megérkezett. Ámulattal néztem mint kicsi gyerek a csillogó karácsonyfát. De végül belenyúlkáltam. Te jóég, ismerem a márkát, de ez? Brutálisan pigmentált, úgyhogy nagyon nagyon óvatosan kell vele bánni, mármint a pirosítójával, könnyen bohócfejet varázsolhatunk magunknak. A highlighter része maga a csodálatosság, elveim alapján amit egy bloggertől kölcsönöztem, hogy akkor jó a highlighter, ha a Holdról is látszik. Nos adtam neki, bekevertem egy Jeffree Starral, nos ez nem a Holdról, de egy másik galaxisból is látszik szerintem :D egyszóval imádat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Isabelle

2016. december 18.

Megérkezett, kibontottam, gyönyörködtem benne, vissza csomagoltam :) De pár nap múlva kipróbálom, kíváncsi vagyok a a tartósságára, és hogy mennyire intenzív, ugyanolyan pigmentált -e mint a becca mono verziója vagy mégsem. A felső fedél teljes belseje tükör ,ez nagyon tetszik, mert nem szeretem a termékekbe ragasztott mini tükröket, ahol csak az arcom negyedét láthatom. PErsze nem a tükör a lényeg. Az "ujjpróba" ígéretes, a pampelmusét lehet hogy holnap már kipróbálom nagyon enyhén munkahelyre. A ár - mennyiség arány is elég kedvező , 20 gramm 54 euróba kerül, a mono becca pedig 35 körül mozog a 8 grammjával. . Tehát az update nem fog elmaradni. Addig is 5 csillagot kap UPDATE: tegnap végre kipróbáltam, gyönyörű selymes fényű ,nagyon szépen pigmentáltak a színek, nagyon tetszett az eredmény. Tényleg kevés elég belőle, a pampelmousse pedig pirosító és highlighter egyben, nagyon szép világos csillogós színe van neki is. Most ez a kedvenc és az ABH Glow paletták. maradok az 5 csillagnál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 18.