Beckham

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbertie, Módosítva: 2013. március 19.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Bőrtípus:   Száraz

Dinamikus, modern, impulzív, elegáns... David Beckham új férfiparfümje, melyet 2012. márciusában dobott  piacra.

bbertie

2013. március 10.

A férjem kapta karácsonyra ajándékszett formájában. Neki az abszolút kedven parfüme az Esprit Life, ez annál kiscit fűszeresebb, férfiasabb illat, kevésbé citrusos. Szerette, gyorsan el is használta.Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.