Beckham

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Fejjegy: bazsalikom, ibolyalevél, ananász

Szívjegy: levendula, narancsvirág, rozmaring

Alapjegy: cédrus, pacsuli, tömjén

senskin

2014. április 11.

Szerintem is jó, férfias. Erőteljes, friss :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

Szerintem is jó, férfias. Erőteljes, friss :)

SM

2012. augusztus 12.

Árát figyelembe véve mindenképp megéri kipróbálni. Nekem az első használat óta a kedvenceim közé tartozik. Tartós, nem kell belőle sokat fújni és egész nap érződik. Kellemesen vonzó illat, hétköznapokra és alkalmakra egyaránt jó választás, kortól függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Laci

2012. július 8.

Ez egy meglepő, finoman fás és aromás illat, végig jelen lévő édes alappal. Nem fűztem hozzá nagy reményeket anno, mikor leemeltem a polcról, de aztán meggyőzött. Nem sok olyan illat van, amit a kifújás pillanatában kedvelek a legjobban, de ez pont az. Egyszerre laza, csábító, elegáns, játékos, szerintem nagyon jól sikerült kis celebillatocska lett. Viki néni barackos színben pompázó löttyöcskéje sajnos közel sem sikerült ennyire jól. Nagy örömmel tölt el, hogy legtöbbször az illatpár férfi tagjai bizonyulnak mérföldekkel jobbnak. Mert érzem, hogy fontos vagyok. :-D Szóval aki ezt meglátja, esetleg akciósan is, akkor ne habozzon kipróbálni. A férfi Beckham illatok egy része igazán jól sikerült és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.