Beckham

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

A parfümpár női darabja virágos, pézsmás esszenciával kényezteti a nyár és az elegancia kedvelőit.

vicuskat

2019. június 17.

Nagyon jól esik ebben a fülledt nyárban ez a kis frissítő (nekem citrusos) illatocska. Őszintén sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Squid

2013. március 15.

Akkor az ígért vélemény: "Summer" jelzője ellenére inkább tavaszias illat, de nagyon fincsi, könnyed virágos, nem émelyítő, nem "csíkhúzós". Elég tartós, még este is érzem, a sálam pedig napokig tartja. Könnyedén rá tudnék szokni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Schildi

2012. április 8.

Németországban (az amazonon) találtam még belöle..nem merem megrendelni, mertnem tudom milyen az illata..
A lila változatot nagyon nagyon szeretem...van valamilyen parfüm ami ehhez hasonit?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Miramara

2012. március 4.

A dm-ben láttam egyetlen darabot akciósan. Szagolgattam, szagolgattam, aztán otthagytam, hogy nem is kell nekem parfüm. Azóta bánom, nem is láttam többet a polcon. Nagyon jó illata van, egész nap szívesen viseli az ember. Remélem még szembejön velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Rony

2011. december 31.

Én szeptemberben vettem, talán még 1500 Ft sem volt a Rossmannban, nagyon el voltak dugva a legalsó polcokon, de megtaláltam. :)
Gondoltam ennyi pénzt megér, így megvettem. Nagyon tetszik az illata, és az, hogy nagyon tartós. Most nem ezt használom, de majd tavasszal tuti el fog fogyni. :)
Ezt nem is tudtam, hogy limitált. :/ Remélem, hogy kapható lesz még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.

Ezt nem is tudtam, hogy limitált. :/ Remélem, hogy kapható lesz még.

csillag1219

2011. december 30.

Egyszerűen imádom! Igazi tavaszi virágillata van! Sajnos csak limitált széria volt, remélem jövőre ismét ezt az illatkompozíciót hozza ki a Beckham házaspár! Kevés is elég belőle, mert intenzív az illata és viszonylag tartós is. Nem merem sűrűn használni, mert félek, hogy elfogy. A csomagolása is csudaszép ezzel az orchidea háttérrel, nagyon szépen mutat a polcon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.