Belico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. május 5.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Ajakápolók

Ez az egyedülálló, 100% természetes E-vitaminból készült szájfény látványos, nedves csillogást kölcsönöz az ajkaknak. A természetes E-vitamin különleges tulajdonságainak köszönhetően maximálisan ápolja és védi a száj érzékeny bőrét. A bőr érezhetően puhább lesz, nedvességtartalma megemelkedik. Az érettebb bőrön helyi ápolóként is használhatjuk, pl.: finom ráncok mentén vagy idő előtt, UV-sugárzás okozta bőröregedésnél.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate