Bella

Ár:   190 Ft és 320 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   190 Ft és 320 Ft
Kiszerelés:   30 db és 80 db
Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Egyéb

100% pamut vattakorong

macooka

2019. március 2.

Puhának puha, a bőrömet nem vakarja sebesre, viszont nyúlik, mint a rétestészta, 2-3 húzás után a bőrön már nincs meg az alakja és foszlik szét. Nem mondom azt, hogy nem veszem újra, de az biztos, hogy használtam már sokkal jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

wildrose

2019. február 17.

Nagyon puha, jó nedvszívó és nagyon jó minőségű vattakorong.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

Nagyon puha, jó nedvszívó és nagyon jó minőségű vattakorong.

eperturmix

2016. november 3.

Én ezt nagyon szeretem használni!Ezelőtt egy olyanon volt ami csak rétegekbe volt de a széle nem volt így rögzítve,már amikor húztam ki a zacskóból szétesett,szállt és blaah siralmas.De ez nagyon frankó,nem tudom mi a szerepe az egyik oldalán a sokszög mintának,de jó ahogy van.Nem esik szét,nem kell dörzsölni,közbe meg tök puha,én akciósan vettem dm-ben (300 körül)így az ára is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

KupaiVirag

2016. február 22.

Ez valóban egy nagyon jó vattakorong, külön tetszett benne, hogy a kis zacskója is kapott egy kis akasztót, maga a vattakorong elég puha, a szélei össze vannak tapasztva, nem jön szét könnyen, DE még így is szétjön például körömlakklemosásnál, ezt én nagyon nem szerettem benne és igaz, hogy nem jellemző rá a foszladozás, de az is előfordul, azt hiszem 500Ft körül volt,nem rossz, de nálam akkor is egy 150Ft-os noname vattakorong a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

Lettike77

2016. február 18.

Én nagyon szeretem a Bellás termékeket, ezzel a termék is 100%-os. Próbáltam már több márkától vattakorongokat, de eddig ez a legjobb. Nagyon puha, és a legfontosabb, hogy nem esik szét! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Vicus

2015. augusztus 25.

Szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Szuper! :)

zdoreebaba

2015. augusztus 5.

Körömlakklemosóval, arctonikkal szoktam használni, de minden egészségügyi és szépségápolói célra megfelel ez a fajta vattakorong. Nem tépődik, szöszösödik, mint a sima vattakorong, így precízen lehet vele dolgozni. Király termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

jetroh

2014. április 27.

Kedvenc! Puha,nem esik szét. Nagyon tetszik a "varrt" széle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Kedvenc! Puha,nem esik szét. Nagyon tetszik a "varrt" széle.

skorpió

2014. március 21.

Kifogytam a lemosó vattából, és épp egy mindenes boltban voltam, amikor eszembe jutott, hogy vennem kell. Félve használtam először, mert nem szeretek eltérni a bevált vattakorongomtól, e téren értek már kellemetlen tapasztalatok. Sajnos volt olyan, amelyik pirosra, szinte sebesre dörzsölte a szemem környékét.
Szerencsére remek döntés volt megvenni ezt a terméket! Az eddigi legjobb, amit használtam! Masszív, látszatra tényleg olyan, mintha varrat lenne a szélén, ennek ellenére nem karcol, nem dörzsöl, puhán siklik a bőrön. Saját magam kevert olajos szemfestéklemosót használok, és erősebb dörzsölés nélkül tökéletesen lehozza még a vízálló sminket is!
Körömlakk lemosásakor is bevált, erősebb dörzsölés hatására sem esett szét.
Ára sem volt vészes, mindenképpen megéri az 5 csillagot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Körömlakk lemosásakor is bevált, erősebb dörzsölés hatására sem esett szét.
Ára sem volt vészes, mindenképpen megéri az 5 csillagot!

Bebek

2013. november 7.

Jajj én úgy örülök, hogy rátaláltam! Puha, és ami a legfontosabb, össze van ööö forrasztva? ... , tehát nem esik szét a korong 2 részre egy alaposabb dörzsölgetés után sem. :) Az ára sem vészes, simán megér ennyit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.