Bella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A kíméletes sminkeltávolításra legmegfelelőbb a vattakorong és a vattalabda, mely arctisztító kozmetikummal itatható át. A kozmetikai színes vattalabda csomagolása praktikus.

4 eltérő színű vattalabda minden egységcsomag kiszerelésben.

sailorluna

2018. augusztus 10.

egyszer volt hozzá szerencsém, borzasztó. össze-vissza szöszölt, a szemembe is beleragadt, aztán meg szedegethettem ki, jajj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Pöti

2018. május 27.

Szerintem ezen a pamacson a legtöbbünk átesett (most nem a 16 évesekre gondoltam), mert régen kb. ez volt, meg a fehér, meg a normál vatta. Az előttem szólókkal teljes mértékben egyet értek. Először is, kicsi. De annyira, hogy gyakorlatilag a szememet se tudtam letisztítani vele. Szöszöl, főleg körömlakk lemosásánál (na erről eszembe jut az állítólag szálmentes, gurigában kapható valami, az konkrétan szétmállik használat közben), persze ott is többet el kell használni. Nagyon megszívja magát és ezt határozottan magában is tartja (kb. mint egy Pampers pelenka), ami egy Muji vagy akármilyen japán/koreai vattalap után (baromi drágák (bár ha azt nézem, ez se annyira olcsó), de távol-keleten nagyon vágják ezt a témát, még a legutolsó vattapamacsig is) kisebb ideggörcsöt tud okozni, hiszen azok alig tartanak magukban nedvességet. Pozitívum, hogy valóban vidám színekben pompáznak a labdacsok, így egyetlen felhasználási módja tényleg csak a dekorációs célokat tudja szolgálni, a gyerek el tud vele kreatívkodni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Hecate

2018. május 2.

Nem szívesen közlök negatívumot magyar termékről, de ez csak játékcsomag.

A termék olcsó, és soknak tűnik 100 darab vattalabda, ám egyáltalán nem gazdaságos, ennek két oka van:

1, Pazarolja a folyékony kozmetikumokat:
Nagyon magába szívja a drága kozmetikumokat (főleg a márkás arctonikokat) - úgy 3/4-e a belsejébe kerül és ott is marad
(Mivel lódíthattam meg az arctisztítókat hamar kellemetlenül lucskos lett a vattácskagolyók fogása.)

2, A vattalabdácskák bőrhöz érő felülete kicsi és sok kell belőlük:
Egy alkalommal egyetlen vattapamacs nem elég - legjobb esetben is 2-5 darab kell

Nekem nem szöszölt, arctisztításkor, de igen, mikor körömlakkot szedtem volna le vele. Mindig beleragadtak darabkák a festékbe. Sminkeltávolításra nem használtam, így nincs tapasztalatom az mennyire megy vele.

Kozmetikai célokra tuti nem jó, mert szenved vele az ember. Tulajdonságait (alakját, puhaságát, vidám színeit, formázhatóságát) tekintve inkább dekorációs célokra felelhet meg bizonyos mértékben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Nem szívesen közlök negatívumot magyar termékről, de ez csak játékcsomag.

1, Pazarolja a folyékony kozmetikumokat:

2, A vattalabdácskák bőrhöz érő felülete kicsi és sok kell belőlük:

Anyezz

2017. november 9.

499 Ft-ért vettem, pénzkidobás volt. Míg korongból elég az arctisztításhoz 2-3db,ebből egy marékkal elhasználok. Valahogy hiába itatja át az ember a lemosóval, csak tocsog, alig lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

bandita

2013. április 25.

Szöszöl, mint az állat.
Na ezt viszont bedugnám a vérző orromba simán, mert kb arra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 25.

Szöszöl, mint az állat.
Na ezt viszont bedugnám a vérző orromba simán, mert kb arra megfelel.