Bella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A Bella Cotton kozmetikai vattatermékek minőségét a sok éves tapasztalat és a korszerű gyártástechnológia garantálja. Tiniknek ajánlják ezt a változatot, akik most kezdik a kozmetikumok felvitelét, a kíméletes és alapos arctisztítást, és egyben szépségüket is megismerni. Attraktív és divatkövető csomagolás.

Laura19

2013. október 6.

Régen mindig ilyet kaptam Anyukámtól. :D
Manapság magam veszem. Remek társ a tonikomhoz, praktikus csomagolású és az ára is kedvező. Bár nem vagyok tini, ez a kedvenc vattám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

Régen mindig ilyet kaptam Anyukámtól. :D