Bellapierre

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: russka1234, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Ár:   12 490 Ft

6 krémes és remekül pigmentált kontúr és highlighter árnyalatot tartalmazó paletta tükörrel.

jomosono

2019. március 13.

Maga a márka is az egyik kedvenc márkám BellaPierre....., a paletta fantasztikus,erősen pigmentált ,könnyen kenhető,csodássan eldolgozható blenderrel,
Nagyon tartós smink fixáló nélkül is! 5 csillagot adok neki!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

Nagyon tartós smink fixáló nélkül is! 5 csillagot adok neki!!