Bellapierre

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Lilium Asiatic, Módosítva: 2014. április 1.

Kategória:   Ecsetek

Ez a szuper sűrű, puha szintetikus szálakból készült ecset újrahasznosítható bambusz nyéllel készült. Tökéletes a por állagú ásványi termékek felviteléhez.

A lapos tetejű ecset az alapozók és púderek felvitelére alkalmas, mivel ezzel a különleges lapos kialakítású fejjel tökéletes és egyenletes fedést lehet elérni.

Az ecset teljes hossza 10 cm.

farfalla24

2016. március 29.

Nekem is ilyen van, 11 db-os szettben, szütyővel. Ahhoz képest, hogy nem eredeti szerintem nagyon jó. Pici, tömzsi ecsetek, amire ha rá áll a kéz szépen lehet vele sminkelni. Nekem nem hullott ki a szőrük, és tényleg nagyon puhák. Az alapozó ecsettel szépen fel lehet vinni az alapozót, nem szívja magába, ahogy észrevettem, bár biztos van ennél jobb. A mérete miatt ideális utazáshoz. Ár-érték arányban + abban, amit nyújt 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Villango

2015. április 19.

Én egy ilyet vettem nemrég ebay-ről, de szerintem hamisítvány, mert 2 dollár volt. :) Pont így néz ki, a leírásnak is teljesen megfelel. A márkát ismerem, náluk ez nem 2 dollár.
Nekem tanulni kell még a használatát, iszonyúan puha ecset, ez engem zavar egyenlőre, de csak kikupálódok a használatában. Egyenlőre 4 csillag mert nehéz használni/nom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.