Belmar Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. március 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Belmar természetes samponok az egyetlen virág-víz alapú samponok. Így a tenzidek részaránya alig több, mint 10 %, és csaknem 90 % a bio minősítésű alkotórészek aránya! Ennek előnye: kevesebb, de annál hatékonyabb összetevő. A szelíd növénykivonatok nyugtatják a fejbőrt és különös alapossággal tisztítják a hajat. Kíméletes, alapos tisztító hatás, mindennapos hajmosáshoz is.

Összetevők: virág-víz (homoki gyopárfű*, mirtusz*, zsálya*, ciprus*, közönséges boróka*, ürömfű*, hegyi borsika*), sodium cocoyl glutamate, méz**, illóolajok (levendula**, homoki gyopárfű*, rozmaring**, közönséges boróka*, cédrus-boróka*, ürömfű*, zsálya*, ciprusfa*), xantán

* ellenőrzött biológiai vadontermők begyűjtéséből
** ellenőrzött biológiai termesztésből