Belmar Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. március 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A Belmar természetes samponok az egyetlen virág-víz alapú samponok. Így a tenzidek részaránya alig több, mint 10 %, és csaknem 90 % a bio minősítésű alkotórészek aránya! Ennek előnye: kevesebb, de annál hatékonyabb összetevő. A szelíd növénykivonatok nyugtatják a fejbőrt és különös alapossággal tisztítják a hajat.

Minden BELMAR sampon megkapta a NaTrue Biokozmetikum minősítését, így a legnagyobb ökológiai biztonságot nyújtják.

Összetevői révén kifejezetten a zsíros haj kíméletes, de hatékony tisztítására alkalmas.

Összetevők: virág-víz (zsálya*, homoki gyopárfű*, erdei fenyő*, ciprusfa*, közönséges borsika*, hegyi boróka*, ürömfű*), sodium cocoyl glutamate, méz**, illóolajok (zsálya*, rozmaring**, levendula**, homoki gyopárfű*, cédrus-boróka*, közönséges boróka*, ürömfű*), xantán

* ellenőrzött biológiai vadontermők begyűjtéséből

** ellenőrzött biológiai termesztésből