Belnatur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2020. január 21.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló és energetizáló krém

bendzsike84

2017. augusztus 5.

Nagyon nagy kedvencem, imádja a bőröm, hidratál, egységes bőrképet ad, illata visszafogott mégis nagyon finom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

nagyniki61

2016. szeptember 30.

Nappali és éjszakai krémként is ezt használom. Jól hidratál, feszesíti is a bőröm, főleg a szem körüli ráncokon/karikákon látom. Jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Maniac

2015. február 3.

Téli arckrémnek tökéletes. Nem zsíros, de mégis érződik, hogy gazdag krém, könnyen beszívódik. Nincsenek hámlások és száraz foltok a vízhiányos bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.