Benefit

Ár:   $58   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Isabelle, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   $58
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

2018-as tavaszi limitált kiadás

Bronzosító és pirosító paletta, mely a következőket tartalmazza, teljes méretben:

SchmitterBettina

2018. június 29.

Sikerült tavasszal Párizsban a Sephora ban megvennem ezt a csodát, mert számomra ez egy csodás paletta . Tökéletes minden színe. Gyönyörű színek vannak benne, jól pigmentált. Gold Rush a kedvencem. Kicsit porzik, de nem zavaró és az ecset, amit adnak hozzá, nekem az is bevált . Aki megteheti az vegye meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.