Benefit

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia.nyilas, Módosítva: 2017. május 15.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A Benefit ikonikus és legújabb bronzerei, pirosítói egy palettában

Benefit Cheekleaders Pink Squad
Ár: 15000 Ft , Eladó: zsofula
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalást követően postával, Foxposttal
naiyah

2019. február 27.

hibátlan, csak az ára nem, de nagyon hosszú ideig elég és így is olcsóbb, mintha külön külön venné meg őket az ember

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Anxiety

2017. november 9.

Aki kiszeretne próbálni egy benefit terméket, ez a paletta remek lehetőség, hisz jobban megéri mint külön-külön bevásárolni... A paletta kinézete a márkához híven engem megfogott. :) A termék tartalmazza az ikonikus Hoola bronzert, és az új világosabb testvére a Hoola Lite-ot. Nagyon szép színe van a lite-nak is, hisz megint egy sápadt vámpírra hajazok, így szép természetes finishet lehet vele elérni. Ami szintén újdonság nálunk az a következő pirosító a Galifornia. Még nem igazán használtam mert érdekes, hogy arannyal van borítva, de gondolom jobban csillog-villog az ember, mostanában úgy is a highlighterek hódítanak. Ami a nagy kedvencem ezekből az a Dandelion. Hát ilyen szép, visszafogott - de látható babarózsás pírt még nem tapasztaltam. Oh, hát szerelem. Még ha túlzásba is esnék se lenne sok. És végül a rózsaszínes highlighter következik azaz a Rockateur. Annyira nem ájultam el tőle. Túl rózsaszín szóval inkább a bronzosítóra sem mint fölé lehet használni, de nem húzza le nálam.. Az ecsetet nem használom, de legalább adnak mellé. Ez a paletta mindennapos használatra pont tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

frostbites

2017. június 14.

Nagyon nehezen de végre én is beszereztem ezt a csodát!❤️ Már lassan 1 hónapja használom. Ő az első Benefit termékem és egyáltalán nem csalódtam benne. Hoolát és a lite verzióját együtt használom, de magába a hoola is nagyon jól használható az én extra világos bőrömön. A galifornia egy álom szép pirosító na meg a rockateur is, a dandelion egy igazi hétköznapi szín :) Az ecsetet nem használom, számomra könnyebb felvinni egy nagyobb fejű ecsettel. A színek nagyon könnyen eldolgozhatóak és a paletta illata csak plusz pont🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Reni39946

2017. június 8.

Nagyon régóta szemezek ezzel a palettával és nemrég beadtam a derekam, megvettem. Tegnap érkezett hozzám és nagy izgalommal ma ki is próbáltam. Azt már hallottam, hogy a sima Hoola bronzer nem olyan sötét, de nagyon kellemes csalódás ért, amikor felvittem az arcomra. Pont megfelelő a színe és szépen pigmentált (dehát ezt eddig is tudtuk - jó minőség). Természetesen, a Hoola Lite-ot se hagyhattam ki, csak épp hogy megnézzem. A két bronzosító elegye nekem a tökéletes!
Kicsit elszállva a bronzosítóktól, nagyon óvatosan nyúltam a pirosítókhoz. Az új Galifornia elsőre inkább fényt adott mint színt, de annyira dícsérik, próbálkozok majd még vele. A Dandelion viszont egy álom! Gyönyörű pinkes, matt színe van, leírhatatlan és nagyon tetszik. A Rockateur egyelőre kimaradt a próbából (azért már nem akartam mindent magamra kenni, ez is sok :D ), de úgyis updatelek majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

claudia.nyilas

2017. május 4.

A Benefit pirosítóival és bronzerével már regóta nagyon szemezgetek, csak hát mindig sok pirosító volt otthon a sminkasztal fiókjaiban. Gondoltam majd, ha azok fogyóban lesznek.... De most ennek már nem tudtam ellenállni, hiszen ebben nem csak a rég áhított Hoola bronzer található meg, hanem ennek a most kiadott Lite verziója is, és a legújabb, egyben legnagyobb kiváncsiságnak örvendő Galifornia pirosító is! Számomra egy álom ez a paletta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.