Benefit

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: zita.czinege, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító hatású, láthatatlan súlytalan krémbalzsam, mely selymes tapintásúvá varázsolja a bőrt. Használható önmagában, smink alá vagy fölé. Napközbeni smink felfrissítésére is alkalmas. Puha zselés hatású szivacsot is tartalmaz, mellyel azonnal mattíthatjuk a zsírosodó bőrt napközben. A, C és E vitamin tartalma  jótékony hatással vannak a vékony ráncokra.

8000Ft - Benefit Dr. Feelgood
Ár: 8000Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: --, fizetés: Fizetés utalással, postán maradóval küldöm

Pomelo

2022. január 11.

csomagban vásároltam több mini Benefit terméket póruseltüntetésre és mattításra, és ez volt az egyetlen, amivel egyáltalán nem tudtam mit kezdeni. próbálgattam, de sehogy sem vált be, csatlakozom az előttem szólókhoz, valaki igazán elmondhatná, hogy válik be

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 11.

jibjab

2020. október 18.

Engem Londonban beszélt rá egy eladó. Akkoriban nagyon problémás volt a bőröm, és hajlandó voltam ilyen sokat adni valamiért, ami azt ígérte, hogy rendbehozza. Nos, ezt nem tudtam megszeretni, használni. Az illata jó volt, tetszett a kiszerelése, de se smink alá, se smink fölé nem vált be. Hidratálóval kukacosodott, análkül húzódott tőle a bőröm. Lehet, hogy más tudja kezelni, volt ideje és türelme kitapasztalni, hogy hogyan is kellene használni, de nekem nem jött be és kb. 10 különféle próbálkozás után fel is adtam, nem kísérleteztem vele. Számomra így pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 18.