Benefit

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Finomra őrölt matt bronzosító, narancsos pigmentek nélkül. A Hoola testvére tökéletes a világos bőrűek számára, vagy befejező púderként használva.

claudia.nyilas

2020. augusztus 11.

Sajnos ezt nem tudom használni, az én bőrömön ez sehogy nem mutat.... főleg nem, mint bronzer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

edinalencses

2019. július 9.

Én imádom, a barnított bőrömön is jobban szeretem ezt használni, mint az eredeti verzióját, amit csak tester-en próbáltam. Szép természetes hatást kölcsönöz, csak nehéz beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Reni39946

2018. január 15.

A Cheek Parade palettában van meg, a sötétebb bronzosítóval egyetemben. Az az igazság, hogy a sima Hoola nekem jobban bejön, de ezt is nagyon gyakran használom, általában a másikkal együtt, magában csak ritkán. A termékkel nincs bajom, csupán nem nagyon látszik az egészen fehér bőrömön sem, így leginkább csak enyhe lágyításra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.