Benefit

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Ár:   $42
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

zoeyshy

2016. július 30.

Nagyon szeretem! Tökéletes, doboza jól záródik:) Jah, mégsem... A spirál nekem nem annyira...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

murczinodett

2016. március 2.

20euroért tudtam megvenni a párizsi duty freeben szóval nagyon nagyon megérte, mert a pirosítók nagy kiszerelésben vannak és 4 is van belőle meg egy hoola bronzer plusz a spirál és kihúzó meg a highlighter...a hoola amúgy a kedvenc bronzerem de nagyon tetszik a coralista és a rockateur pirosító is. Nem szeretem a krémhighlightereket de ez a wattsup minta egy álom!!! Ez a csomag nagyon megéri és nagyon jó minőség!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.