Benefit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: styList, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Egyéb

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

styList

2013. április 7.

Ez egy csudaszuper termék (volt)!
Fixáló folyadék, ami a leírás szerint szemre, szájra, stb. használható. A csomagolás is cuki, kis szütyőben 3 db segédeszköz (ecsetek és spirál) volt a felvitelhez.
Én a félig rajzolt szemöldökömre használtam, és hóban, fagyban, vízben, levegőben, szóval mindenféle körülménynek ellenállt, a "vonal" a helyén maradt egész nap! A sapka sem tudta ledörzsölni.
Amit nem szerettem, az az, hogy fényesre száradt, ez kicsit zavaró volt bizonyos szögből, de elnéztem, mert amúgy nagy kedvencem volt, míg meg nem szűnt. Helyette most a Model In A Bottle verzióját használom, amiről ezt a sok jót nem mondhatom már el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 7.

Ez egy csudaszuper termék (volt)!