Benefit

Ár:   €20.45   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horgi, Módosítva: 2017. március 14.

Ár:   €20.45
Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

Különlegesen egyedülálló könnycsepp alakú rúzs, két színnel. Gyors, azonnal keretet ad az ajkaknak, és dússá varázsolja azokat. Félmatt hatás, nyolc órás tartósság.

8 árnyalatban kapható

KezdoManias

2019. május 16.

Eddig meg voltam győződve, hogy egy rúzs nem lehet egyszerre tartós és hidratáló is. Persze kerdés, ki mit ért tartósság alatt - a hidratáló YSL es Dior rúzsaim egy óra alatt eltűnnek rólam. Ez bírt 2-3 órát úgy, hogy közben benyomtam egy fánkot és egy villámfogmosást is. Persze nem maradt fönt maradéktalanul, de még látszott.
Tetszik a koncepció a két árnyalattal - így megúszom a szájceruzázást, ami egyebként cseppet sem erősségem.
Erősen pigmentált, talán szaténosnak nevezném a finishét. Alul valóban macerásabb az ajkak festése, de annyira tetszik a csomagolás is, hogy órömmel bajlódok vele:)
Még szerencse, hogy Magyarországon nem forgalmazzák, biztos bedöntené a havi kóltségvetést...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Hamarv

2018. augusztus 28.

Szeretem őket, a színek nagyon pigmentáltak és egyáltalán nem szárít. Nekem teljesen betartja amit ígér, sokkal dúsabbnak tűnnek az ajkaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Lillaaa90

2018. február 24.

Nekem esküszöm tartósabbnak bizonyul, mint a legtöbb MAC rúzs.. :D Szerintem valóban teltebb ajkakat kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Marcsykamama

2018. február 16.

Rendeléshez kaptam ajándékba. Nagyon szép a színe, de nem valami tartós. Igyen tökéletes, de pénzt biztos nem adnék érte....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

moonwalker

2017. november 8.

Nekem a Lusty Rose/Beyond Sexy árnyalat van meg. Sajnos valóban nem túl tartós, de elfogult vagyok a Benefit termékekkel. 5 csillagot adok neki, mert gyönyörű a színe, különleges a két szín az ajkaimon. Valóban dúsabb hatást kelt. Egyáltalán nem szárítja az ajkaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

motiviana92

2017. április 5.

Nagyon kenyelmes viselet, maga az elgondolas is praktikus es hasznalhato ( az also ajkakat kicsit nehezkes kifesteni), az egyetlen problemam, hogy nem tul tartos... az arnyalatok szepek, siman lehet viselni hetkoznapra vagy akar alkalomra...