Benke Erika

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   130-140 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: maradok, Módosítva: 2015. április 15.

Kiszerelés:   130-140 g
Kategória:   Fürdőtermékek

Nagyon könnyed virágos illat. Éteri és romantikus.

Az alapösszetevők minden Benke Éva által készített fürdőbombában azonosak (szódabikarbóna, citromsav, kukoricakeményítő, olíva olaj, szőlőmag olaj, sárgabarackmag olaj, argán olaj), eltérések a gyógynövényekben, esszenciális illóolajokban, természetes színezőkben, a különleges ápoló összetevőkben (pl. kecsketejpor), és a díszítésben vannak.

Összetevők: Szódabikarbóna,  Citromsav,  Keményítő,  Olíva Olaj,  Szőlőmagkivonat,  Sárgabarackmag Olaj,  Argán Olaj,  Baby's Breath Esszenciális Illóolaj,  Rózsaszirom,  Ételfesték

maradok

2015. április 4.

Ajándékba kaptam ezt a fürdőgolyót, és az illata kifejezetten tetszett. A fürdővizet kellemesen "fagyikékre" színezte, és az illat sokáig belengte a fürdőt. A pezsgése viszonylag rövid ideig tart. A bőrön vastag olajos réteget képez, -amit én nem igazán szeretek-, de az összetevőit figyelembevéve ez várható volt. A bőrt puhítja, és egy ideig illatosítja is. Teljesen jó relaxálós cucc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 4.