Benke Erika

Ár:   800 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csenge2000, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Arcápolók

dorothy8

2019. január 21.

Azon felül, hogy minden termékében szeretet és odaadás van tényleg szuperek.
Nem minden napi arckrémként inkább kúra szerűen pattanásos arcbőrre nagyon hatásos krém, és nagyon jó példája, hogy természetesen és tömérdek alkohol nélkül is lehet a pattanások ellen tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Azon felül, hogy minden termékében szeretet és odaadás van tényleg szuperek.

guccigirl

2017. február 9.

Nem vagyok natúrtermék-hívő, de ez nagyon meggyőző krém (inkább kenőcs). Én csak estére tudom használni, mert fénylik tőle a bőröm, viszont így, napi egy használattal is szuper a teljesítménye. A pattanásaim eltűntek, a bőröm puha, nem szárad ki. Használom emellett a teafaolajos-csalános szappant is, így nem tudom konkrétan mi melyik terméknek köszönhető, de ajánlom. Kicsi tégelyben érkezik, de sokáig elég, keveset kell belőle egyszerre használni, és árban verhetetlen. A márkatulajdonos nagyon korrekt, a rendelés rövid időn belül megérkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Csenge2000

2015. július 13.

Nekem nagyon nagyon bevált . Pattanásos bőrre kitűnű ,hidratál és nekem ha nyáron leég az az arcom és utána bekenem este reggele már semmi pirosság ez egy csodaszer nagyon imádom <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 13.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax