Bentley

Ár:   7750 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. október 16.

Megjelenés éve: 2015

Fejjegyek: levendula, citrusok, cédrus

Szívjegyek: bors, ibolya, geránium

Alapjegyek: vetiver, ámbra, pacsuli

Joe38

2018. június 17.

Kellemes, gyantás, férfias illat! Egyszerre ugranak be nekem élmények, hangulatok abból az időből
amikor az Azzaro Visit-tet és Cacharel Nemo-t használtam!Ugyan az a fás - aromás illatvilág.
Szépen hozza azt a miliőt, amit a Bentley márka képvisel. Szép az üveg kidolgozása is.
Az illat remek ,férfias karaktere egyáltalán nem egy szokványos és mai "aquatikus" illatélmény! Sokkal inkább egy maszkulin
gyantás, cédrusos férfiillat, ami remekül passzol a grandiózus megjelenéshez ,egy bőrüléshez illetve egy magasabb minőséghez, amit
a Bentley márka képvisel! Számomra egy erős 4-es kategória. Mivel ehhez hasonló illattal már találkoztam korábban és
a többi Bentley illatot még nem volt szerencsém kipróbálni így a maximális pontszámmal még várnék, mert gyanús ,
hogy ér még meglepetés ezzel a márkával kapcsolatban.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 17.

hogy ér még meglepetés ezzel a márkával kapcsolatban.....