Bentley Organic

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 3490 Ft

A speciális balzsam körömvirág kivonattal, napraforgó-, kókusz- és olívaolajjal valamint méhviasszal és shea vajjal ápolja a kismamák érzékeny mellbimbóját.

Mentes a káros adalékanyagoktól. Szoptatás előtt nem szükséges lemosni. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Nono1322

2017. február 9.

Sajnos a szoptatástól eléggé kisebesedtek a mellbimbóim, úgyhogy gyorsan kellett valami jó megoldás, mert egyre fájdalmasabbá váltak az etetések. A védőnőt kérdezgettem, hogy mi tévő legyek és mondta, hogy mindenképp olyan készítményt válasszak, ami természetes, hiszen a szopizások alkalmával nem mindegy, hogy a baba szervezetébe milyen anyagok kerülnek. Ajánlotta ezt a balzsamot, hogy sokaknak bevált, így meg is rendeltem, másnap már itt is volt. Szimpatikus volt, hogy shea vajat, olíva- és kókuszolajat is tartalmaz, mert amúgy is imádom ezeket. Már egy nap után érezhetően javult a helyzet és pár napon belül teljesen rendbe hozott. Azóta is használom megelőzés céljából, kiválóan ápol. Nem ismertem korábban ezt a márkát, de nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract