Berber Beauty

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: TMira, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Testápolás

A speciálisan kifejlesztett intenzív lúgosító krém már az első kezelésnél eredményesen felveszi a harcot a narancsbőrrel minden szinten. Ha még nem alakult ki ugyan, de már érezhetőek az első jelek, a megelőzésben óriási segítség, ha pedig már megtörtént a baj, és undok zsírpárnácskák, narancsbőr "huplikák" jelentek meg, azonnali hatékony eszköz ezek visszaszorítására, a szép, egyenletes bőrfelszín kialakításához. Fantasztikusan feszesíti a bőrt.

TMira

2017. november 10.

Mint mindegyik berber beauty terméknek, ennek az intenzív krémnek is mennyei illata van. Minden egyes alkalommal, amikor használom, mindig az jut eszembe, hogy milyen finom "tortakrém" lenne belőle. Nagyon jó állagú, könnyen beszívódik a bőrbe. Zuhanyozás után szoktam használni, főleg a comb és fenék részeken alaposan bemaszírozva. Koffein tartalma miatt nem ajánlom lefekvés előtt használni. Natúr termék, ami nálam nagyon fontos. Maximális pontot adok a termékre, de nem csillagos ötöst, mert nem használom minden nap, tehát tudnék nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.