Berber Beauty

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2014. január 10.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Finom virágillatú, természetes összetevőkből álló masszázsolaj, amely selymesen puhává varázsolja a bőrt.

Seawater

2016. április 29.

Nagyon kellemes, hosszan érezhető illata van. Nagyon jó az összetétele is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

Nagyon kellemes, hosszan érezhető illata van. Nagyon jó az összetétele is.

Kencemániás

2015. január 25.

A jázmin illata nekem nagyon erős, ez viszont valami fantasztikus! Sajnos még nem minden Berber olajat tudtam megvenni, de ezt újra és újra megveszem, mert nagyon kellemes és tartós az illata.
Parfümöket én már nem használok, mégis mindenki dicséri az illatomat és kérdezget, hogy mi ez.
Amit nem szeretek benne, hogy nincs leszűkítve az üveg nyaka és könnyen kiborul.
Ezt leszámítva ez egy nagyon egyedi illat és sokáig elég az egy üveg.

Én hamarosan elhasználom. Ha esetleg valaki benne lenne egy felezésben jelezze.
Felesben akár többfélét is vennék a Berbertől, hátha így érdekel mást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Ezt leszámítva ez egy nagyon egyedi illat és sokáig elég az egy üveg.

Én hamarosan elhasználom. Ha esetleg valaki benne lenne egy felezésben jelezze.
Felesben akár többfélét is vennék a Berbertől, hátha így érdekel mást is.

eisenhauer_virginia

2014. december 27.

Ez a termék egy kincs. Imádnivaló az illata, és a hatása bársonyos bőr. Szeretem, hogy az illata nem csak néhány percig marad, hanem tovább is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

81Judit

2014. szeptember 19.

Ajándék termékmintaként kaptam a rendelésem mellé. Nagyon tetszik az illata, parfümolajként használom. Kevés kell belőle, az illata tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

hajasbaba

2014. május 13.

Mennyei és erőteljes illata van. Az tudni kell, hogy a jázmin és az arab jázmin két különböző virág. Volt itthon sima jázmin illóolajom, de nem szerettem, mert nagyon erős, ahhoz képest az arab jázmin az érett érzékiség, kicsit édesen fűszeresebb. Mivel nagyon intenzív és hosszantartó az illata, így akár parfümolajként is használható. Ha reggel bekenem magam és felöltözöm, a ruha is átveszi ezt a fantasztikus illatot. Csodaolaj afrodiziákum hatással :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

encimokus

2013. december 22.

Rendeléshez kaptam ajándékba egy pici üvegnyit, magamtól nem rendeltem volna, ugyanis eddig nem szerettem a jázmin illatát. Mindig émelyítően édes, erős illatnak éreztem. Idáig. Ez a termék nagyon finom, enyhén virágos illatú. Kevés kell belőle, nedves bőrön hamar felszívódik, selymes érzetet hagy. "Sajnos" rengeteg félét árul a Berber Beauty, ezért egyenlőre elég a minta üvegcse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 22.

amina22

2013. december 15.

Nos, hát, jó illata van, de a hatása nem olyan jó mint ahogy elvártam volna egy ilyen terméktől. Kellemes érzés a bőrön, de semmi extra. A Dr. Hauschka ápoló olajai nagyságrendekkel jobbak, habár a Hauschkának nincs ilyen jázminos olaja, viszont bármelyiket használom azoknál megvan az a wáó érzés, testre-lélekre hat :) A Berber Beautynál ez nincs, számomra legalábbis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Alafaya

2013. május 12.

Mintadarabot kaptam egy fesziválon és egyszerűen isteni az olaj. Nagyon kellemes érzés a bőrömön, fürdés után jól hidratál. Az illata csodás és hosszan tartó. Van itthon jázmin illóolajam, de ez teljesen más, lágyabb, kellemesebb. Pedig azt is szeretem.Egészen biztosan beruházok egy literes kiszerelésre belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

gelus

2012. június 22.

Ez valami isteni csodás olaj ! Testnek és léleknek egyaránt. Könnyen felszívódik, nagyszerűen táplál és az enyhén füstös jázmin illat nagyon sokáig érezhető. Imádom, úgyhogy én csak ajánlani tudom !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 22.

BabyDoll

2012. május 31.

Sok (mű)jázmin illatú parfüm retteghet! Igaz, csak egy testolajról van szó, de annyira intenzív, enyhén parfümös, picit füstös jázmin illata van, hogy még órák elteltével is érzem.
Örülök, hogy nem csak eltűnik, hanem be is szívódik, pihe-puha, selymes bőrt hagyva maga után. Akik egy kis otthoni spa élményre, kényeztetésre vágynak ne hagyják ki!

Ki fogom próbálni, milyen a vaníliással keverve, és majd frissítek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Ki fogom próbálni, milyen a vaníliással keverve, és majd frissítek!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil