Berber Beauty

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bázikus pH-jú masszázsolaj, amely lágyan hidratálja a bőrt. Nem tartalmaz bőrirritáló adalékanyagokat. Növényi hatóanyagai elősegítik a sejtek regenerálódását, gyulladáscsökkentő és nyugtató hatásúak. Hosszú távon is használható, erős antioxidáns.

A kávé kivonat formula miatt alkalmazása kiváló depressziós, stresszes kedélyállapotban is a hangulat természetes úton való javítására. Koffein tartalma miatt látványos alakformáló hatású.

littlebird

2019. április 2.

Imádom a kávé illatát. Masszírozáskor nagyon felfrissít de fürdővízbe is szoktam tenni. Régóta megvan és mivel nagy kávé imádó vagyok biztos , hogy újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil